ZABIEGI NA WŁOSY

CRESCINA - Infuzja tlenowa na włosy

Pełna kuracja kosmetyczna do stosowania miejscowego Preparat przeciwdziała rzednięciu włosów. Poprzez wprowadzanie preparatu infuzją tlenową ampułka dociera prosto w skórę głowy, co daje nam lepsze efekty. Produkt zawiera opatentowane składniki Crescina Re- growth, które wspomagają fizjologiczny porost włosów. Dodatkowo przy zakupie pakietu, klient dostaje 20 ampułek do aplikacji domowej w domu.

 

Istnieją dwa rodzaje kuracji:

 

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100% (ampułki bursztynowe) zawiera opatentowane składniki preparatu Crescina Re-Growth (cysteinę, lizynę i glikoproteinę), które wspomagają fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest w specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy.

 

CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC (ampułka przezroczysta) łączy najważniejsze składniki aktywne (hydroksyprolinę, kwas asparaginowy, aktywator enzymatyczny i taurynę) z hydrolizowaną proteiną drożdżową oraz acetylotetrapeptydem-3, które skutecznie wzmacniają włos u korzenia (badania in-vitro na składnikach aktywnych). Formuła została wzbogacona o kompleks HSSC, który ma za zadanie chronić i pielęgnować skórę .Crescina Anti-Hair Loss HSSC to preparat pomagający zapobiegać i przeciwdziałać utracie włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych.

Przeciwskazania:

– Alergie skórne,
– egzemy skórne,
– atopowe zapalenia skóry.

Preparat zawiera środek rozszerzający naczynia, który może wywoływać przejściowe przekrwienie i pieczenie skóry.

Wskazania:

– problemy z  wypadaniem włosów,
– rzadkie włosy

Efekty:

– Wspomaga naturalny wzrost włosów,
– hamuje wypadanie włosów.

Call Now ButtonZadzwoń teraz